آگوست 28
بازدید : 1314
نظرات : بدون دیدگاه
چهارمین همایش اشتغال‌زایی و کارآفرینی آموزشی برگزار شد

گروه آریانا از سال ۱۳۹۳ به منظور آموزش دانشجویان و فارغ التحصیلان برای تدریس تخصص‌های خود به آحاد دانش آموزان و دانشجویان در حال تحصیل، آغاز به فعالیت کرده است. آقای حریری مدیر عامل گروه کمک آموزشی آریانا در حاشیه همایش اشتغال‌زایی و کارآفرینی آموزشی درباره این گروه گفت: یکی از مباحثی که گروه آریانا […]

گروه آریانا از سال ۱۳۹۳ به منظور آموزش دانشجویان و فارغ التحصیلان برای تدریس تخصص‌های خود به آحاد دانش آموزان و دانشجویان در حال تحصیل، آغاز به فعالیت کرده است.

آقای حریری مدیر عامل گروه کمک آموزشی آریانا در حاشیه همایش اشتغال‌زایی و کارآفرینی آموزشی درباره این گروه گفت: یکی از مباحثی که گروه آریانا به آن پرداخته است، مبحث تدریس‌های خصوصی و گروهی است. از این رو برخی از سرای محلات شهر تهران خواستار برگزاری کلاسهای تقویتی برای دانش آموزان و یا کلاسهای مهارتی برای سنین تا ۶ تا ۱۹ سال بوده اند. از طرف دیگر مدرسین متخصص، در طول سال تحصیلی، کلاسهای درسی مختلفی را برای دانش آموزان به صورت خصوصی و یا گروهی، برگزار میکنند.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این همایش ها، اشتغال‌زایی و کار آفرینی آموزشی با رویکرد معرفی دانش‌پذیران به موسسات، مدارس غیر انتفاعی، آموزشگاهها، کانونها، و دانشگاهها است. این کارفرینی به منظور اشتغال زایی افراد فارغ التحصیل از دانشگاه و به کارگیری آنها بعد از تحصیل و استفاده از تخصص خود، صورت گرفته است.

وی در خصوص جذب افراد برای تدریس گفت: افراد می‌بایست به یک رشته و یا یک تخصص علاقه مند باشند تا بتوانیم آنها را به عنوان مدرس آموزش بدهیم. به علاوه، بعد از گذراندن دوره ها، افراد فرهیخته و متخصص به انجمن مخترعین کشور معرفی خواهند شد؛ همچنین، باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان دانشگاه آزاد اسلامی پذیرای این افراد برای جذب و به کارگیری است.

در پایان وی افزود: امیدواریم در ادامه پیشرفت خوبی داشته باشیم و به این راه پرهدفمان ارتقا ببخشیم و در کنار همه دانش آموزان، دانشجویان و فارغ التحصیلان باشیم.

نویسنده این مطلب :

جعفری

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما