نوامبر 27
بازدید : 1145
نظرات : بدون دیدگاه
5 بازی با کودکان در روزهای بارانی!

اجازه ندهید روزهای بارانی تفریحاتتان را خراب کند.. اگر نمی‌توانید بیرون از خانه بروید، به جایش از این ایده‌های خلاقانه برای آوردن شادی به خانه‌تان  استفاده کنید. 1. وانمود کنید که به اردو رفته‌اید در اتاق نشیمن به کمک ملحفه و صندلی یک چادر برپا کنید. آوردن چراغ قوه، میان وعده و کتاب را هم […]

اجازه ندهید روزهای بارانی تفریحاتتان را خراب کند.. اگر نمی‌توانید بیرون از خانه بروید، به جایش از این ایده‌های خلاقانه برای آوردن شادی به خانه‌تان  استفاده کنید.

1. وانمود کنید که به اردو رفته‌اید
در اتاق نشیمن به کمک ملحفه و صندلی یک چادر برپا کنید. آوردن چراغ قوه، میان وعده و کتاب را هم فراموش نکنید. می‌توانید چادرتان را به شکل خانه‌های اسکیمویی درست کنید و وانمود کنید که به شکار خرس قطبی می‌روید.

2. وسایل‌ها را بازیافت و نو کنید
مداد شمعی‌های شکسته را پیدا کنید و آن را داخل یک قالب مافین بگذارید و قالب را داخل فر قرار دهید تا مداد شمعی ها ذوب شوند. بگذارید سرد شوند و آنها را از قالب جدا کنید. حالا با استفاده از مداد شمعی دایره‌ای رنگین کمانی تان عکس پدر بزرگ و مادر بزرگ را نقاشی کنید.

3. یک نمایش خانگی درست کنید
در اتاق نشیمن صندلی و یا بالش بچینید، چراغ‌ها را خاموش کنید، پاپ کورن و نوشیدنی بیاورید و یک فیلم یا کارتون کلاسیک مانند سیندرلا بگذارید.

4. آموزش و تفریح را ترکیب کنید
مجله‌ها و روزنامه‌های قدیمی را بیرون بیاورید و از کودکتان بخواهید که عکس حیوانات، غذاها، بچه‌ها یا ماشین‌ها را پیدا کند. به آنها یک قیچی بی خطر و چسب مایع بدهید تا برایتان یک کاتالوگ درست کنند.

5. شلخته شوید
نمی‌توانید در فضای کثیف بازی کنید؟ داخل وان حمام با کرم اصلاح، رنگ حمام و مداد شمعی حمام بازی کنید. نمی‌خواهید حمام کنید؟ با رنگ انگشتی نقاشی کنید و یا برای تمیز کردن راحت‌تر بگذارید کودکتان با شکلات و پودینگ وانیلی نقاشی بکشد!

نویسنده این مطلب :

فرزند پرتال

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما