ژانویه 22
بازدید : 712
نظرات : بدون دیدگاه
انتخاب پیش بند مناسب

یک پیش بند می تواند با فراهم کردن لایه حفاظت اضافی زمان شما را حفظ کند و استفاده مداوم می تواند باعث شود لباس های کمتری برای شستن داشته باشید. والدین مقتصد می توانند گیره هایی بخرند که با استفاده از پارچه ها، حوله ها یا ملافه هایی که دیگر قابل استفاده نیستند پیش بند […]

یک پیش بند می تواند با فراهم کردن لایه حفاظت اضافی زمان شما را حفظ کند و استفاده مداوم می تواند باعث شود لباس های کمتری برای شستن داشته باشید. والدین مقتصد می توانند گیره هایی بخرند که با استفاده از پارچه ها، حوله ها یا ملافه هایی که دیگر قابل استفاده نیستند پیش بند درست کنند.

 

این روش به خصوص برای افرادی که می خواهند با وسایل کمتری سفر کنند مناسب است. پیش بندها ارزان هستند بنابراین خرید تعداد زیادی از آن ها وسوسه برانگیز است اما مطمئن شوید که چیزی را که می خرید دوست دارید و و از نظر اندازه مناسب باشند هستند، نباید بیش از حد آویزان و یا تنگ باشند. یک یا دو مدل را که فکر می کنید دوست دارید قبل از خرید امتحان کنید.

 

  • پیش بندهای مناسب آب دهان:

تا وقتی که کودکان شروع به خوردن غذاهای جامد کنند نیاز به پیش بند کامل ندارند اما این پیش بندهای کوچک سینه را از آب دهان و ریختن گهگاه شیر از بطری حفظ می کند. پیش بندهای مناسب آب دهان همیشه از پارچه درست شده اند زیرا برای مدت طولانی استفاده نمی شوند اگر چه بعضی لایه ضد آب در پشت خود دارند.

 

  • پیش بندهای استاندارد:

این ها پیش بندهای روزانه استانداردی هستند که کودک را از گردن تا شکم موقع غذا خوردن می پوشانند و برای دوره هایی بسیار ضروری هستند.

 

  • پیش بندهای سبک شبیه روپوش زنانه:

این ها پوشش زیادی فراهم می کنند، جلو، طرفین و حتی آستین ها را حفاظت می کنند. بعضی مدل ها حالت پوشیدنی از سر را دارند در حالی که بقیه در پشت بسته می شوند. ولی هر دو مدل بسیار کارا هستند.

 

  • روپوش های پلاستیک دار:

این پیش بندهای محکم حفاظت عالی فراهم می کنند زیرا آن ها در جای خود ثابت تر می مانند. خط گردن مناسبی دارند و مایع را به جای این که جذب کنند دفع می کنند. یک مزیت بزرگ این سبک این است که آن ها می توانند بلافاصله بعد از تمیز کردن به راحتی آبکشی می شوند.

 

  • پیش بندهای یک بار مصرف:

برای سفرهای جاده ای یا غذا خوردن در بیرون عالی هستند. این ها یک گزینه ای برای سفر هستند که جمع کردن وسایل سفر و تمیز کردن وسایل را ساده تر می کنند.

 

ویژگی های یک پیشبند خوب

  • قابلیت شستشو:

پیش بندهای خوب مدت زیادی دوام می آورند و دوباره و دوباره شسته می شوند. پارچه باید قابل شستشو با ماشین باشد نه خشکشویی و مواد دیگر باید به آسانی پاک شوند.

 

  • مواد:

پیش بندهای پارچه ای راحت و قابل شستشو با ماشین هستند. پیش بندهای لایه دار از پارچه قابل شستشو با ماشین ساخته شده اند اما پوشش خاصی دارند که تمیز کردن آن ها را آسان تر می کند. پیش بندهای پلاستیک آبکشی می شوند و مقام تر هستند اما راحتی و جذابیت را قربانی این مقاومت می کنند.

 

  • سهولت بستن:

پیش بندهایی پشت گردن کودک با بست ها یا حلقه ها بسته می شوند. هر کدام از این ها گزینه خوبی است. فقط مطمئن شوید که آن ها زمانی که باید بسته باشند بسته می مانند و به آسانی زمانی که کار شما تمام شده باز می شوند.

نویسنده این مطلب :

فرزند پرتال

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما